Ta strona używa ciasteczek do przechowywania informacji na Twoim komputerze. ×

Nota Prawna

Prezentowane zdjęcia i dane oferowanych produktów nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Producent zastrzega sobie prawo zmian konstrukcyjnych i wymiarów kotłów związanych z stałą ich modernizacją i udoskonaleniem

Prawa autorskie

Wszystkie dokumenty, grafika, opisy, skrypty i inne pliki tworzące Serwis www.budkot.pl są własnością firmy: ZAKŁAD BUDOWY KOTŁÓW BUD-KOT Ul. Polna 6 63-300 Pleszew, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Zawartość serwisu www.budkot.pl podlega prawom autorskim odnośnie treści merytorycznych, graficznych i projektowych.

ZAKŁAD BUDOWY KOTŁÓW BUD-KOT Ul. Polna 6 63-300 Pleszew zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian bez uprzedzenia, które wynikają z postępu technicznego. Wszelkie informacje zawarte w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i dalszych Kodeksu Cywilnego.

ZAKŁAD BUDOWY KOTŁÓW BUD-KOT Ul. Polna 6 63-300 Pleszew nie zezwala na kopiowanie dokumentów, rysunków technicznych, tabel, opisów w celu wykorzystania na użytek komercyjny bez zezwolenia.

Naruszenie powyższych praw, czyli: kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez wiedzy i zezwolenia firmy ZAKŁAD BUDOWY KOTŁÓW BUD-KOT Ul. Polna 6 63-300 Pleszew jest zabronione.

W przypadku naruszenia powyższych zasad może zostać wszczęte postępowanie cywilno–prawne w celu wyegzekwowania należności za wykorzystanie powyższych elementów składowych serwisu www.budkot.pl w szczególności rysunki techniczne w których zakotwiczono znak wodny, publikacja w internecie chociażby przerobionej wersji zostanie wykryta przez specjalistyczne oskryptowanie.